O nás

Úvod InfoO nás

O nás

Sme 100% slovenský výrobca (chránená dielňa a manufaktúra) zaoberajúca sa ručnou výrobou dekoračných sviečok.


Pôvod našich sviečok siaha do veľmi nedávnej minulosti, pretože naša spoločnosť prešla krátkym, ale pomerne búrlivým štartovacím obdobím. Za prvé kontakty zakladateľa firmy s oblasťou výroby sviečok možno pokladať ponuku obchodnej a výrobnej spolupráce s českou firmou ATELIÉR IMPALA CZ. Pod hlavičkou ATELIÉR IMPALA SK, s.r.o. boli aj zahájené a postupne zrealizované všetky práce spojené s hľadaním priestorov pre umiestnenie chránenej dielne, personálne pohovory s potencionálnymi záujemcami o prácu v našej spoločnosti, budovanie a úprava priestorov budúcej dielne - chránenej dielne, jednania na úradoch, bankách. Tieto práce prebiehali v podstate až do leta 2018. V súvislosti s určitými zmenami v legislatíve Slovenskej republiky a Českej republiky prešla naša spoločnosť organizačnými zmenami a od 1.8.2018 sme 100% slovenskou spoločnosťou Gergiš s.r.o. Tento dátum môžeme označiť ako dátum vzniku spoločnosti Gergiš s.r.o., hoci prvé naše experimenty začali trošku skorej.

 

Začali sme s výrobou "reliéfnych" a "polievaných" sviečok. Veľmi sa nám páčia a tak ich portfólio neustále rozširujeme a hľadáme nové odtiene a spôsoby dekorácie. Postupne sme pripojili sviečky "obrázkové", "africké" resp. "orientálne" motívy - ako pozvánka na "cesty za hranice všedných dní". Samostatnú kapitolu tvoria sviečky "ezoterické" so svojimi podkategóriami, pretože táto oblasť sa nám, a podľa našich informácií aj Vám, taktiež veľmi páči. V tejto oblasti momentálne pripravujeme do výroby novú sadu sviečok so znameniami zverokruhu.

 

 

Hlavným vstupným materiálom je palmový vosk a vysokokvalitný parafín (minimálne množstvo oleja). Plánujeme rozšíriť výrobu aj zo sójového a včelieho vosku. Všetky ostatné komponenty potrebné pre to, aby sviečka ako taká vôbec vznikla (knôty, vône, farbivá...), sú ekologické, teda bez nepriaznivého vplyvu na ľudský organizmus a prírodu, vyrábané renomovanými slovenskými a svetovými výrobcami.

 

Snažíme sa pre Vás zabezpečiť optimálne podmienky pre nakupovanie našich výrobkov, zabezpečiť pre vás optimálnu prepravu až ku vám domov a hlavne rozširovať škálu našich výrobkov podľa vašich predstáv a požiadaviek, resp. návrhov. Privítame každý návrh na rozširenie našeho sortimentu, zlepšenie našich služieb. Veľmi nám prospieva spätná väzba od vás v súvislosti s kvalitou našich výrobkov a ich deklarovanými vlastnosťami.

 

Postupne rozširujeme oblasť našeho pôsobenia na Slovensku prostredníctvom našich obchodných zástupcov. Ich činnosť je veľmi chvályhodná, pretože vám vedia prostreníctvom vybraných predajní zabezpečiť fyzický kontakt, hlavne teda vizuálny a fyzický, s našimi výrobkami a môžete si tak obzrieť, ohmatať, ovoňať, poťažkať naše sviečky priamo v reáli. Taktiež plánujeme (a realizácia bude už v nasledujúcich mesiacoch) posunúť naše výrobky aj do Českej republiky a ostatných naších susedov v Európe.

 

 

Aj naďalej budeme naše sviečky vyrábať ručne z najkvalitnejších materiálov, ktoré budú na trhu.

 

 

Údaje v "rokoch"

 

Založenie spoločnosti na ručnú výrobu sviečok z palmového vosku a parafínu.

  Fyzická realizácia plánovaných úprav priestorov chránenej dielne, naplnenie legislatívnych podmienok pre spustenie výroby.
  Spustenie výroby sviečok z palmového vosku a parafínu v chránenej dielni Gergiš s.r.o. Vytvárame vlastné druhy a dizajny sviečok.   Priebežne doplňujeme počty zamestnancov, budujeme značku, doplňujeme sortiment výrobkov a presadzujeme sa na trhu v SR a v zahraničí.
             
ROK 2017 - jeseň   ROK 2018 - prvý polrok
  ROK 2018 od 1.8.2018   ROK 2018 - druhý polrok
     
založenie spoločnosti
  budovanie chránenej dielne   spustenie výroby
  rozvíjanie výroby a budovanie obchodu
     

 

 

Všetky naše výrobky - sviečky, či už reliéfne, polievané, voňavé-vonné, ezoterické, obrázkové, reklamné, príležitostné sú vždy originálnym slovenským produktom z našej dielne,

vytvorené vďaka našej kreativite, zručnosti a skúsenostiam,
ale i vďaka láske venovanej našej práci.

Každá sviečka je vyrábaná tradičným ručným spôsobom z prevážne domácich,
slovenských materiálov od slovenských výrobcov a dodávateľov.

Dúfáme, že naše sviečky sú aj plné energie, ktorá Vám pomôže v práci s nimi i Vám.


Nepodporujte plagiátorov bez vlastných nápadov!


Zaručujeme Vám kvalitu, veľmi priaznivú cenu a stabilitu na trhu.

Copyright 2018 - 2024 © gergis.sk